7-дневното състезание с мотоциклети на ОАЕ Tour 2019 ще се проведе в Дубай.

Място на провеждане:Dubai (Dubai), Всички емирства
Билети:
  • Безплатен вход
  • Дати:24 февруари 2019 г. - 02 март 2019 г.

Тур ОАЕ 2019 е единствената седемдневна моторна надпревара в Близкия Изток. Седемдневното събитие ще започне в Абу Даби на 25 февруари и ще завърши в Дубай на 2 март.

Всички велосипедисти, както професионалисти, така и аматьори, са поканени да участват в турнето на ОАЕ, за да се тестват и да се състезават в три категории: за време, за точки, а също и в националната категория на ОАЕ за време в различни групи.

Лидерът във всяка категория ще получи цветна тениска, а победителите в Обиколката ще бъдат обявени в последния ден на City Walk. Заветната награда е трофей, покрит с 24 каратово злато от производителите на Световната купа на FIFA.

Трофеят съдържа имената на предишни победители, включително миналогодишния шампион в Дубай Тур, Елия Вивиани.

Гледайте видеоклипа: Arches National Park In A Few Hours (Може 2024).