35 милиона щатски долара се проведе на Световната купа в Дубай

Основните скокове през годината бяха успешно завършени в Дубай - с награден фонд от 35 милиона долара.

Дубай, ОАЕ. На Световната купа по конни надбягвания в Дубай, най-престижното състезание по конен спорт в света, ден преди това беше спечелен награден фонд от 35 милиона долара.

Основната награда и самата купа отидоха при представителя на Дубайския стабилен Годолфин - 5-годишният гръмотевичен сняг, който триумфално се представи в надпреварата за наградата на авиокомпанията Emirates Airline (12 милиона щатски долара).

Треньор на коня е легендарният Саид бин Сур, който отгледа много шампиони и победители. Любопитно е, че кокошката стана победител в надпреварата за втора поредна година. "Винаги съм мечтал да спечеля Световната купа, но е трудно да повярвам, че можем да бъдем първите две години подред", заяви Сайн бин Сур.

Общо 9 състезания се състояха като част от състезателния ден на хиподрума Мейдан:

По традиция Световната купа по конни надбягвания е не само спортно събитие, но и голямо събитие в модния свят: тук се теглят и награди за най-добрите тоалети и най-добрата шапка:

Денят на състезанието завърши с поздрав и концерт на американската поп звезда Гуен Стефани.

Гледайте видеоклипа: Our Miss Brooks: Department Store Contest Magic Christmas Tree Babysitting on New Year's Eve (Може 2024).